Používame súbory cookie, aby nám pomohli vylepšiť naše webové stránky.

Prezeraním našich stránok s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie

Mondial Assistance

Hľadať

How can we help?*

How can we help?

Poisťovne

Ste poisťovna alebo patríte do veľkej poisťovacej skupiny? Vitajte!

Hľadáte dodávateľa, ktorý má desiatky rokov skúseností v poisťovníctve? Alebo hľadáte spoločnosť, ktorá je uznávaná na celom svete? Alebo takú, ktorej etika velí stále inovovať svoje produkty? Chcete partnera, ktorý chápe, že zákazník je najdôležitejší, zameriava sa na jeho potreby a hľadá optimálne riešenia? Kto vyhľadáva nové výzvy a dodá Vášmu podnikaniu pridanú hodnotu, pretože Vám pomôže lepšie pochopiť Vášho klienta a udržať si ho aj na ďalšie roky? Potom ste na správnom mieste - Allianz Partners je tu pre Vás.

Rozumieme potrebám Vášho podnikania. A to už 40 rokov!

Allianz Partners rozumie potrebám Vašim aj potrebám Vašej spoločnosti. Možno sa spýtate, ako je to možné. Je to preto, že máme dlhoročné skúsenosti s poisťovňami ako je tá Vaša. Poisťovacie a asistenčné produkty rozvíjame od samého vzniku našej spoločnosti, a to je už takmer 40 rokov. Uvedomujeme si, že k životu patria neočakávané situácie, na základe ktorých vznikajú rôzne potreby, ktoré nemusia byť súčasťou základných poistných produktov. A práve táto časť Vašim klientom chýbať. Sme tu, aby sme vám pomohli tieto príležitosti využiť.

Pomáhame budovať lojalitu zákazníkov

Naším poslaním je pomôcť Vám rozvíjať Vaše podnikanie a posilniť lojalitu Vašich zákazníkov. To všetko sa odvíja od pochopenia konkrétnych etáp v živote Vašich klientov. V závislosti od konkrétnych životných etáp sa menia aj potreby zákazníkov, čo sa týka asistenčných produktov. Čím viac budete schopní s našou pomocou detailne porozumieť jednotlivým etapám a pochopiť ich rozdiely, tým viac Vám budú zákazníci dôverovať a zostanú vám lojálni.

Poistenie pre život je skutočne pre život!

Povedať, že rozumieme jednotlivým etapám a udalostiam v živote zákazníka, ktoré ovplyvňujú jeho potreby, čo sa týka poistenia lebo asistenčných služieb, je jedna vec. Ale navrhnúť riešenie, ktoré naozaj zodpovedá zložitosti danej situácie, je vec druhá. Nám však môžete dôverovať, pretože nielen že sme pochopili jednotlivé aspekty života, ale našli sme aj riešenie. A naším riešením je Poistenie pre život.

Princípom Poistenia pre život je, že značne presahuje rámec základného poistenia. Analyzuje hlavné životné etapy a udalosti, ktoré počas týchto etáp môžu alebo nemusia nastať. Naše poistenie a asistenčné riešenia obsahujú všetko - od hľadania zamestnania cez prvý automobil, tehotenstvo, starostlivosť o domáce zvieratá a nákup domu až k pomoci v starobe. Počet našich riešení odráža počet životných etáp a udalostí.

Flexibilná ponuka - ideálna pre každého!

Poistenie pre život je flexibilné: môžete sa rozhodnúť, čo je pre Vás naozaj najlepšie. Môžete si vybrať mnoho služieb, alebo len v takom rozsahu, aký optimálne vyhovuje Vašim potrebám. Vaši zákazníci si potom sami môžu vybrať produkt alebo kombináciu, akú presne potrebujú.

Čo by mohlo byť jednoduchšie? Čo by mohlo byť ľahšie? Pomôžeme Vám prekonať očakávania. Poistenie pre život Vám ponúka komplexný prístup k životu Vašich zákazníkov, v ktorom sa môžu vyskytnúť rôzne životné etapy.

Je to skutočne na celý život!