Používame súbory cookie, aby nám pomohli vylepšiť naše webové stránky.

Prezeraním našich stránok s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie

Mondial Assistance

Hľadať

How can we help?*

How can we help?

Banky

Ste banka či finančná inštitúcia? Vitajte!

Hľadáte dodávateľa, ktorý má dlhoročné skúsenosti s prácou so všetkými Vašimi zákazníkmi? Takého, ktorý rozumie ich potrebám, vrátane tých, ktoré presahujú rámec finančných otázok? S neprekonateľným inovatívnym myslením? A ktorého hlavnou prioritou je udržať krok s životným štýlom Vašich zákazníkov, aby uspokojil ich potreby? Chceli by ste partnera, ktorý zvládne túto náročnú úlohu a pridá tak Vášmu podnikaniu hodnotu, kdeže Vám tým pomôže lepšie porozumieť Vašim klientom a udržať si ich aj na ďalšie roky? Potom ste na správnom mieste.

Chápeme vaše potreby a potreby vašich zákazníkov

V Allianz Partners sme porozumeli Vašim potrebám, ale najmä potrebám Vašich klientov. Ako si môžeme byť takí istí? Vzhľadom na to, že máme dlhoročné skúsenosti s bankami, ako je tá Vaša. A po celý čas sme dlhodobo sledovali potreby klientov od tínedžerov až po seniorov. Chápeme, že aj keď ste vybrali dôležité body, s ktorými chcete osloviť svojich klientov, stále ich ešte mohlo ostať veľa nevyužitých a to by pre Vás mohlo znamenať premárnenú šancu osloviť viac potencionálnych klientov. Sme tu, aby sme vám pomohli využiť tieto príležitosti.

Dovoľte nám postarať sa o Vás!

Naším poslaním je pomôcť Vám pri rozvoji Vášho podnikania a zvyšovaní lojality Vašich zákazníkov. Na to je potrebné klientov najprv dobre spoznať a zoznámiť sa aj s ich prelomovými životnými udalosťami. To znamená byť schopný určiť a naplniť ich konkrétne potreby počas týchto udalostí - či už sú to študenti, ktorí potrebujú pôžičku, mladí rodičia, ktorí potrebujú stráženie detí, alebo staršie páry, ktoré čelia zdravotným komplikáciám. Takže dovoľte nám postarať sa o Vašich klientov. Čím viac Vám umožníme pochopiť Vašich klientov, tým Viac vám budú veriť a budú Vám aj naďalej lojálni.

'Banka pre život' znamená naozaj pre život!

Tu je vysvetlenie, čo tým myslíme: bankovníctvo pre život sa zameriava na presnejšiu segmentáciu zákazníkov, ako klasické ponuky - so zameraním na mladých ľudí, rodiny či seniorov. V týchto segmentoch sme identifikovali kľúčové oblasti a životné momenty vašich klientov. Produkty sú vďaka tomu flexibilné, na mieru prispôsobené životnému štýlu klientov a ponúkajú presne ten druh starostlivosti, aký klient potrebuje; ich ponuka vždy nadväzuje na konkrétny kľúčový moment, v každej oblasti a vo všetkých zákazníckych segmentoch. Vieme presne, čo znamená Banka pre život.