Používame súbory cookie, aby nám pomohli vylepšiť naše webové stránky.

Prezeraním našich stránok s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie

Mondial Assistance

Hľadať

How can we help?*

How can we help?

Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > Médiá > Novinky > Video chat s lekárom a online chat s koordinátorom asistenčné služby štartuje

Video chat s lekárom a online chat s koordinátorom asistenčné služby štartuje

Slovenská a česká pobočka globálne značky Mondial Assistance predstavuje dve novinky v zdravotnej asistencii - video chat s lekárom a online chat s koordinátorom asistenčnej spoločnosti. Mondial Assistance tým reaguje na potreby svojich klientov, ktoré potvrdil aj výskum agentúry IPSOS. Respondenti v ňom označili komunikáciu s lekárom pomocou nových technológií za jednu z atraktívnych služieb v oblasti zdravotnej asistencie.


Pred koncom roka, v čase exotických dovoleniek, prichádza Mondial Assistance s dvoma novinkami pre klientov mieriaci s cestovným poistením do cudziny. Každá z nich prináša niekoľko výrazných benefitov - od ľahšieho dodanie dokumentácie, rýchlejší reakčnej doby až po ľudskejší prístup vďaka video hovoru s lekárom.

 

Na špeciálne vytvorené stránke www.medickaasistence.cz môžu klienti cez svoje mobilné zariadenie alebo stolové PC s internetom hovoriť s lekárom, ktorého zároveň uvidí na obrazovke svojho zariadenia. "Výhoda tejto služby je v tom, že lekára vidíte a počujete. Vizuálny kontakt dodáva väčší pokoj a istotu, ktorú našim klientom ponúkame, hovorí Jakub Fiala, vedúci medické asistencie Mondial Assistance. Pokiaľ budú mať web kameru aj klienti vo svojom zariadení, môže ich lekár tiež vidieť. Vďaka tomu sa Video chat s lekárom ešte viac priblíži osobnej návšteve lekára.

 

Druhá novinka, online chat s koordinátorom, je taktiež určená pre služby zdravotnej asistencie. Slúži ale primárne na urýchlenie riešenia a uzatvorenie poistnej udalosti, ktorá vznikla v zahraničí. Na online chate www.medickaasistence.cz komunikuje koordinátor asistenčnej spoločnosti a pomáha klientom s doriešením administratívy. V platnosti naďalej zostávajú telefonické linky, emailová a iná písomná komunikácia. Online chat ale oproti vymenovaným spôsobom umožňuje okamžité odosielanie naskenovaných alebo vyfotografovaných dokumentov cez chatovacie okienko. Klient tiež na vyžiadanie získa písomnú podobu celého online chate.

 

"Naši koordinátori aj lekári sú klientom k dispozícii 24 hodín denne, 7dní v týždni," hovorí Jakub Fiala z Mondial Assistance a nabáda, aby sa klienti neobávali zavolať počas svojho pobytu v zahraničí kedykoľvek.

 

Aktualizovať stránku: 12/21/2018

 

Hore