Používame súbory cookie, aby nám pomohli vylepšiť naše webové stránky.

Prezeraním našich stránok s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie

Mondial Assistance

Hľadať

How can we help?*

How can we help?

Profil spoločnosti

Sme Mondial Assistance. Sme tu, aby sme pomáhali.


Naša pobočka pomáha na českom a slovenskom trhu vyše 15 rokov. Mondial Assistance však v skutočnosti pomáha ľuďom na celom svete už takmer 60 rokov. Ako svetová jednotka v cestovnom poistení, asistenčných a osobných službách, sa o našich klientov staráme 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku.


Či už ste kdekoľvek a ktokoľvek, sme to my, kto Vám pomôže 
Stalo sa Vám už dakedy, že ste na dovolenke stratili kufor alebo Vaše auto malo poruchu? Možno sa Vám tiež vinou práčky podarilo vytopiť susedov. Či sa Vám stane to či ono, kdekoľvek na svete, pomôžeme Vám dostať sa z ťažkej situácie dostať. Naším poslaním je poskytovať kvalitné a rýchle služby, kedykoľvek ich budete potrebovať.

 

Dosahujeme  široko a ďaleko, aby sme zvládli každú situáciu

Pýtate sa, ako je možné byť všade a za každých okolností? Je to predovšetkým vďaka tomu, že máme viac ako 13,224 obetavých zamestnancov. Hovoria 58 rôznymi jazykmi a majú na starosti prevádzku stredisiek na 5 kontinentoch. Pracujú ruka v ruke s rozsiahlou globálnou sieťou poskytovateľov služieb. Pri výkone nášho spoločného poslania pomáhať ľudom využíváme odbornosť každého jedného z nás. Každé 2 sekundy vykonáme 1 zásah a každú hodinu pomôžeme až 6,038 ľuďom. Za rok 2013 sme vybavili 52 000 000 hovorov a 23 000 000 prípadov po celom svete.

 

Sme globálni. Sme lokálni. A na oboje sme hrdí. 
Naša skupina je zdravá a silná. V roku 2013 sme dosiahli obrat 2,442 miliardy EUR, čo je v porovnaní s rokom 2012 o viac ako 9%. V roku 2012 vydal A.M. Best Europe vysoké ratingy pre AGA International - A vo finančnej sile a A+ v credit ratingu. Získali sme tiež vysoké hodnotenie AA- od agentúry Standard and Poor.

Mondial Assistance je obchodná značka skupiny Allianz Worldwide Partners

Nech už ste kdekoľvek, sme tu pre Vás.

Whoever you are, wherever you are, we’re here to help